Hanif Kablo

hanif kablo

Elektrik kablosu üretim sektörünün önde gelen firmalardan biri olan Hanif Kablo 2014’de Malatya ‘da kurulmuş olup, 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretim faaliyetlerimizin tamamı 14,000 m2 alan üzerine kurulu modern ve entegre tesisimizde devam etmektedir.

En çok saygı duyulan kablo üreticilerinden biri olarak siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli kablolar, teknik destek, makul fiyat ve kısa sürede teslim olanağı sunuyoruz. Bu değerler bizim devamlılık arz eden müşteri sayımızın artmasına ve uluslararası kablo ticaretimize katkıda bulunmaktadır.

Hanif Kablo kuruluşundan itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite anlayışı ile hizmet verebilmek için son teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip etmekte ve kendisini yenilemektedir.

Müşteri odaklı düşünme, mükemmelliğe bağlılık, sorumluluk, güvenilirlik, dürüstlük, açık sözlülük ve adalete dayalı ticaret anlayışı Hanif Kablo'nun vazgeçilmez değerlerindendir. Bu değerler bizim temel ilkelerimizi oluşturmakta olup, bütün ticari ilişkilerimizde sürdürülmesi gereken prensipler olarak benimsenmiş bulunmaktadır. Kalifiye teknik elemanlar istihdam ettiğimiz modern ve entegre üretim tesisimizde, faaliyetlerimizin tamamında HAR, CE, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TSE Standartları ve RoHS direktiflerinin bütün prensip, kural ve düzenlemelerini eksiksiz olarak uygulamayı başarmış durumdayız. Hanif Kablo yıllık 2000 ton bakır tel ve 4.000 ton pvc granül işleme kapasitesi ile ağırlıklı olarak pvc yalıtkanlı harmonize ve tesisat kabloları, alçak gerilim enerji kabloları, XLPE yalıtkanlı enerji kabloları ve halojen free kablolar üretmektedir.

Firma politikamızın bir yansıması olarak kablo sektöründeki başarımızı ve güvenilirliğimizi devam ettirmek için, değişen müşteri isteklerine karşı duyarlı olmakta ve sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz.

Kalite anlayışı ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden vizyonu ile Hanif Kablo  Malatya 2.OSB’de 14.000 m² açık 4500 m2 kapalı  alanda kurduğu yeni fabrikasında 3.322.243 kg bakır, 692.134 kg alüminyum, 8.002.800 kg plastik tüketim kapasitesi ve 12.017.177 kg kablo üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Üretim, konusunda tecrübe sahibi yaklaşık 100 kişilik uzman bir ekip tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ulusal ve uluslararası denetim kurumlarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO, TSE ve KEMA gibi kalite belgeleri HANİF KABLO markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir.

Kablo fabrikamız uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.

Kablo firmamız, üretiminin yüzde 90 ’dan fazlasını 40 ülkeye ihraç etmektedir, Malatya, Gaziantep ve İstanbul’daki ofisleri aracılığıyla yurt geneline ve Suudi Arabistan, Dubai, Suriye, Libya, Cezayir ve Türkmenistan’da  bulunan şirketleri ile de tüm  mezkur ülkelerin geneline satış yapmaktadır.

Hanif Kablo, başta  kalitesiyle fark yaratan, stratejik yatırımlarıyla güvenle büyüyen, geleceğe gururla taşınan lider marka olmaya daima devam edecektir.

“Ağır sanayi hamlesi” sloganı ile hareket eden şirketimiz, sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile uluslararası arenada saygın bir pozisyonda hizmetlerine devam etmektedir.